BLABLA

Kiedy jestem w muzeum i oglądam jakiś obraz, moją uwagę przyciąga czasem to, jak by prowadzony pędzel. Czasem paleta dobranych barw, błysk światła w oczach bohatera lub kilka nałożonych na siebie warstw farby nadających kolejny wymiar danemu elementowi. Osoba stojąca obok na pewno skupia się na tych rzeczach w mniejszym lub większym stopniu, a być możne analizuje totalnie inne elementy.
I to jest piękne - jak jedna rzecz, może się podobać na wiele sposobów i z wielu powodów. Tak samo jest z fotografią - każdy znajomy fotograf kocha ją z innego powodu.

Za co ja ją kocham? Za to, że jest to związek w którym się ciągle rozwijam, że mogę w nim eksperymentować, czerpać i dawać energie poznając innych ludzi.

W swojej pracy zwracam uwagę na kompozycję, poprawność kadru, kolor światła, kierunek z jakiego ono pada. Te elementy jednak bez emocji Pary Młodej, ich rodziny oraz przyjaciół, są pustymi technicznymi frazesami – staram się więc, aby te dwa elementy jak najczęściej współgrały ze sobą w kadrze. Tak przygotowane zdjęcia selekcjonuję, aby za ich pomocą pokazać historię tego jednego dnia. Historię, do której będzie się potem chętnie wracało.
Ofertę przygotowałem dzieląc ją na dwa pakiety, z możliwością doboru dodatków, takich jak plener innego dnia, sesja narzeczeńska, dodatkowe albumy dla rodziców. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie pakiety zmodyfikować według Waszych potrzeb. Ceny pakietów zaczynają się od 2400PLN. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółową ofertą, zapraszam do kontaktu.Telefonicznie lub mailowo udzielę Wam wszystkich informacji, również chętnie spotkam się z Wami. Mieszkam w Rzeszowie.


FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeżeli wolisz rozmawiać niż pisać: 507 111 369

Moja mama powiedziała kiedyś, że jestem najlepszym fotografem ślubnym na Świecie. Czy istnieje lepsza rekomendacja?